Garage De Rocker: Wie is wie

Receptie

Openingsuren
Elke werkdag van 07.45u tot 12.00u en van 13.00u tot 18.00u. zaterdag: van 08.30u tot 12.00u.

Contactpersonen
Afspraak voor onderhoud, herstellingen, pech en vervangwagens:
Emy of Femke: 09/252.11.20
E-mail: emy.receptie@derocker.be
E-mail: femke.receptie@derocker.be


Werkplaats

Openingsuren
Elke werkdag van 08.00u tot 12.00u en van 13.00u tot 17.00u.
zaterdag: van 08.30u tot 12.00u. (op afspraak).

Contactpersoon (via receptie)
Voor technische bijstand:
De Backer Gino
E-mail: tech-support@derocker.be


Magazijn

Openingsuren
Elke werkdag van 08.00u tot 12.00u en van 13.00u tot 17.00u. zaterdag: van 08.00u tot 12.00u.

Contactpersonen
Tollenaere Bart: 09/272.62.81
Fiers Kristof: 09/272.62.96
E-mail: magazijn@derocker.be


Naverkoop

Contactpersoon
Voor koetswerkherstellingen, bestekken, waarborgen en customer-care.
Dominique Dossche: 09/272.62.83
E-mail: Dominiqued@derocker.be

 

Verkoop

Openingsuren
Elke werkdag van 10.00u tot 12.00u en van 14.00u tot 19.00u.
zaterdag: van 10.00u tot 12.00u en van 14.00u tot 17.00u

Contactpersonen
Administratie nieuwe wagens:
Stevens Anja: 09/272.62.84
E-mail: verkoop@derocker.be

Verkoopsverantwoordelijke algemeen:
Claeys Wim: 09/272.62.99
E-mail: wim.verkoop@derocker.be

Voor Alfa Romeo & Lancia
Claeys Wim: 09/272.62.99
E-mail: wim.verkoop@derocker.be

Voor Fiat
Jan Venneman: 09/272.62.89 en 0483/223.730
jan.verkoop@derocker.be

Voor Bedrijfsvoertuigen
09/272.62.89 en 0483/223.730

Tom de Kegel: 09/272.62.89
tom.verkoop@derocker.be

 

Garanties

Verantwoordelijke
Dominique Dossche: 09/272.62.83
E-mail: Dominiqued@derocker.be


Financieel

Contactpersoon
Boekhouding: Lyssens Kurt: 09/272.62.85
Administratie: Davy Ponnet: 09/272.62.85
E-mail: kurt.boekhouding@derocker.be


Directie

Zaakvoerders
Henri en Denise Ponnet- De Rocker

Contactpersoon:
Supervisor: Van der Heyden Piet: 09/272.62.88
E-mail: piet.directie@derocker.be